به نام خدا

در پرورش آبزیان غذا از اهمیت فوق‌العاده برخوردار است زیرا استفاده از غذای مناسب و با کیفیت تا میزان زیادی ضامن موفقیت در تولید و دستیابی به راندمان مطلوب در پرورش آبزیان می‌باشد. استفاده از غذای مناسب با ویژگی‌های فیزیکی لازم، در کنار زمانبندی مناسب برای غذادهی و میزان غذای مصرفی کافی، بدون تردید زمینه رشد کافی، مقاومت در برابر بیماری‌ها و رسیدن به وزن برداشت مطلوب را فراهم خواهد نمود.

امروزه علم تغذیه آبزیان از پیشرفت‌های چشمگیری برخوردار بوده است و لذا با به‌کارگیری صحیح علم تغذیه در پرورش آبزیان می‌توان این حرفه را اقتصادی نمود. تغذیه آبزیان پرورشی با آبزیانی که در طبیعت زندگی می‌کنند متفاوت است. در تغذیه آبزیان پرورشی سعی بر آن است که غذای مصرفی ضمن تأمین همه نیازهای آبزیان و رشد بهتر و بیشتر آنان کاملاً اقتصادی و معقول بوده و حداقل هزینه را در بر داشته باشد.

در فعالیت‌های آبزی‌پروری هزینه غذا حدوداً ۷۰% کل هزینه‌های پرورش را شامل می‌شود بنابراین دانستن نیازهای غذایی آبزیان و تامین غذا، با کیفیت و کمیت مناسب برای رسیدن به بالاترین عملکرد رشد ضروری است. این موضوع منجر به کاهش هزینه‌های پرورش و به طبع آن افزایش بهره حاصله می‌گردد. بنابراین با توجه به سهم بالای هزینه غذا در صنعت آبزی‌پروری و تأثیرگذاری قابل‌توجه آن در قیمت محصول، ارائه راهکار مناسب برای بهبود شرایط بسیار ضروری است.

صنایع آبزیستان رامان با شعار «تفکر جهانی، تولید بومی» از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود در زمینه تولید خوراک آبزیان را آغاز نموده است. رامان به‌واسطه سال‌ها تجربه در تولید و توزیع خوراک طیور و دام که به جز نام نیک از آن باقی نیست پا به عرصه تولید خوراک آبزیستان و حیوانات خانگی گذاشته است. این شرکت با توکل به خداوند متعال، بهره‌برداری از نسل جدید دستگاه‌های تولید خوراک آبزیان، استفاده از  نیروهای متخصص و باتجربه و همچنین استفاده از بهترین مواد و مکمل‌ها سعی بر تولید محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی دارد تا  باکیفیت‌ترین و مقرون به‌صرفه‌ترین خوراک آبزیان را به‌صورت بومی تولید کرده و در اختیار شما مصرف‌کنندگان عزیز قرار دهد. هدف ما جلب رضایت و اعتماد شما است و به این موضوع افتخار می‌کنیم و امید داریم در ادامه راه، شما عزیزان یار و یاور ما بوده و با بازخوردهای مناسب خود، ما را در ارائه هر چه‌بهتر محصولات و خدماتمان همراهی نماید.

مدیرعامل

صنایع خوراک آبزیستان رامان

مهندس غلامرضا پاک‌رأی

تماس با ما